Oscyp Snowboard Contest 2018

Przedstawiamy oficjalny plakat dziesiątej edycji OSCYP Snowboard Contest. Kolejne dzieło niezastąpionego Wojciech Zalota odnosi się do wspomnień z archiwalnych edycji zawodów. W tle znajdziecie najcieplejsze wspomnienia związane ze snowboardową rywalizacją na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej.

28 stycznia widzimy się ponownie, aby zobaczyć w akcji najlepszych w Polsce snowboardzistów. Oprócz rywalizacji na zbudowanym przez Janka Wolaka snowparku, odbędzie się także "Staruch Jam", czyli oldschoolowa walka zawodników, którzy brali udział w poprzednich edycjach OSCYPa.

Tegoroczna edycja to także doskonała okazja do darmowego przetestowania nowego sprzętu Burton Snowboards. W specjalnie stworzonym Demo Center czekać będzie kilkadziesiąt desek i wiązań. Dodatkowo będzie można przetestować najnowszy system Step On, pozwalający na szybkie przypięcie buta do deski. OSCYP będzie doskonałą okazją do sprawdzenia tej rewolucyjnej technologii.

Kolejny raz obecny będzie również GoPro - producent najlepszego sprzętu do uwieczniania sportów akcji. Zwycięzcy tegorocznej potyczki, oprócz nagród pieniężnych, zostaną nagrodzeni najnowszymi modelami kamer, będącymi liderem w dziedzinie możliwości filmowania przejazdów snowboardowych.

Atrakcji nie zabraknie! Zapraszamy 28 stycznia do Białki Tatrzańskiej !

Więcej info na Oscyp Snowboard Contest