Lib Tech x Quiksilver Banked Slalom 2020

Już 29 lutego rozpocznie się kolejna edycja Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020 🔥 Poniżej znajdziecie kilka ważnych informacji na temat tego kultowego eventu. 👌🏻

Zapisy pod poniższym linkiem ⬇️

LINK DO ZAPISÓW

Przelew 20 zł wpisowego na:
Przemysław Buchta
NUMER KONTA ING: 69 1050 1344 1000 0097 2511 5746
TYTUŁ: IMIĘ I NAZWISKO STARTUJĄCEGO ZAWODNIKA

To już 5 edycja słynnego Banked Slalomu organizowanego przez Lib Tech i Quiksilver. Tym razem spotykamy się w Krynicy na stoku Słotwiny Arena 29.02-01.03, gdzie powstanie zupełnie nowy tor do Banked Slalom czyli trasa pełna zakrętów, band i kickerów, aby nasi polscy snowboardziści mogli się wykazać uniwersalnością umiejętności!

Zaczynamy w sobotę (29.02) od rana z kwalifikacjami. Następnie wieczorem słynne już after and before party z losowaniami nagród i nagrodzeniem najmłodszych. Plus jeszcze wiele atrakcji, które podamy wkrótce!

Niedziela (01.03) to czas finału gdzie najlepsi zmierzą się ze sobą i powalczą o sponsoring Lib Techa i Quiksilvera na sezon 2020/2021, a także wiele innych wartościowych nagród.
W niedzielę dla tych, którzy nie dostaną się do finału możliwość startu w imprezie Splash Słotwiny Arena.

Oczywiście podczas imprezy będzie możliwość przetestowania sprzętu z słynnej fabryki MERVIN! Deski Lib Tech i Gnu, a także wiązania Bent Metal będą czekały na was! Mało tego sprzęt będzie perfekcyjnie przygotowany, abyście mogli na nim walczyć o topowe lokaty w zawodach! Dodatkowo w tym roku będzie możliwość profesjonalnego nasmarowania deski na stoku, Postaramy się też zrobić mały snowpark na rozgrzewkę.

Jak tradycja nakazuje zwycięzcami zostają najszybsi amatorzy (mężczyzna i kobieta). Ale jak zawsze prosi są mile widziani,by pokazać na jakim poziomie jest nasz krajowy snowboarding. Dodatkowo w tym roku startujemy z nową kategorią junior, która również będzie podzielona na Pro i Amator (juniorzy do lat 12 i juniorzy do lat 16).

Dodatkowo startujemy z konkurencją "Senior Competition" dla riderów w wieku 50 lat i więcej!

Kategorie:

Amator: W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce i nieposiadające licencji zawodniczej PZN lub ISF oraz sponsorów – start w kategorii AMATOR.

Pro: Dopuszcza się start zawodników posiadających licencje, lub byłych zawodników i kadrowiczów, jednakże ich start odbywa się w kategorii PRO.

Niebawem podeślemy następujące dokumenty:

1. REGULAMIN ZAWODÓW LibTech / Quiksilver Banked Slalom 2
2. Zgoda rodzica / opiekuna na udział dziecka w zawodach sportowych.
3. Zapisy online na Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom

Więcej info wkrótce! Zapisujcie się do naszego wydarzenia i śledźcie nasze wpisy w zakładce "dyskusja", gdzie na bieżąco będziemy informować!