Getto Sylwestr II – Czarny Groń

14915455_1307358769315269_2780304902130298355_n

Jak co roku jest bardzo dużo ofert sylwestrowych w górach. My chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na "Ziomalską" imprezę Getto Sylwestr II organizowaną na Czarnym Groniu przez ekipę Stepchild Snowboards Polska!

Więcej na temat tej mocno zapowiadającej się imprezy opowiem Nam Arski:

Getto Sylwestr II to typowy sylwester dla ziomali. Nigdy nie wiadomo gdzie jechać bo drogo wszędzie i brak śniegu. Ale w tym roku zima dała do pieca, a raczej daj więc postanowiliśmy jako rnr zorganizować sylwestra dla ziomali. Jako organizatorzy będziemy też shapeować park więc jazda będzie możliwa 8-21, w trakcie dnia jak my przychodzimy będziemy robić wspólne rozgrzewki, będzie foto i videorelacja!

W trakcie "Campu" Pucha championship (flunky) z wyposażeniem zapewnionym przez organizatora. W sylwester odbędzie się w knajpie na czarnym groniu na stoku. Zrobimy raz pokaz filmów śnieżnych pod wieczór na telewizorach w knajpie.

Codziennie będzie 1h zajęć freestyle! Oczywiście za darmoszkę flat ground / przeszkody, skocznia. Jako, że prowadzi je ROCK'n'RIDE, to da się nauczyć dużo rzeczy 🙂 Zrobimy też coś takiego jak Grab Day. Przy skoczni będzie fotografka przez 1h i będzie lapać wszystkich którzy robią TYLKO graby, który ma być jak najbardziej wyciągnięty, wygięty i złapany w najdziwniejszym miejscu 🙂

Do użytku będziemy mieli Mini Park Czarny Groń, który składać się będzie z:

- rury, która w tym roku ma 8m,
- zapewne będzie boksik,
- rura 8m prosta,
- rura z siurkiem
- oraz na końcu kickerek

Dodatkową zachętą na Naszą imprezę jest butelka szampana na osobę w prezencie od organizatorów.
😀

Do zobaczenia na Czarnym Groniu

Dodatkowe informacje znajdziecie na WYDARZENIU 🙂