Gdzie Warto wyjechać w nadchodzącym sezonie x Oferta EHSchool

Freeski Camp - Les 2 Alpes

Les 2 Alpes
– to idealna kombinacja wyśmienitych warunków śniegowych i dobrej zabawy na rozpoczęcie sezonu zimowego w gronie ludzi z zajawką na narty i snowboard. Południowe Les 2 Alpes, ze słonecznymi stokami sięgającymi 3.566 m wysokości, jest jednym z najwyżej położonych na świecie terenów narciarskich na lodowcu. To eldorado dla miłośników jazdy w głębokim śniegu, fanów freestyle i tych co chcą doskonalić technike na świetnie przygotowanych trasach, których jest aż 230km. Większość z 231 km nartostrad znajduje się na wysokości ponad 2.500 m. dzięki czemu mamy gwarancje bardzo dobrych warunków śniegowych już na początku grudnia. Nasz pensjonat znajduje się w tuż przy centrum Les 2 Alpes, a w niedalekiej odległości są liczne butiki, restauracje, bary i dyskoteki. W cenie karnetu macie możliwość korzystania z podgrzewanego basenu na wolnym powietrzu, sauny i jacuzzi, umożliwia to przyjemny relaks i wypoczynek po stoku. Ci co mają jeszcze mało aktywności mogą skorzystać z lodowiska, wędrówek pieszych, paralotniarstwa czy wspinaczki. W licznych restauracjach można wypróbować dania kuchni francuskiej i międzynarodowej.

Więcej informacji w LINKU

Kurs instruktora snowboardu w Les 2 Alpes

Kurs Instruktora Snowboardu SITS. Odbędzie się w śnieżnym Les 2 Alpes podczas rozpoczęcia sezonu Freeski Camp - Les 2 Alpes. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników jazdy na desce posiadających III stopień sprawności snowboardowej.
Dzięki temu, że kurs realizowany jest w alpejskim resorcie masz możliwość doskonalenia techiki i rozwoju swoich umiejętności w najlepszych warunkach. Już na tym poziomie będziesz nabierać praktyki obserwując trenerów z dużym doświadczeniem szkoleniowym. Szkoła snowboardu EHschool już od 9 lat istnieje na scenie snowboardowej, dzieki czemu masz możliwość uczenia się od ludzi z zajawką i doświadczeniem. Pod naszym okiem nie tylko podoskonalisz technike i freestyle ale zobaczysz jak uczyć z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.
Ilość wolnych miejsc na kursie jest ograniczona więc nie zwlekaj z rezerwacją, zdobądź wymarzony zawód i ciesz się swoją pracą tak jak My

Link do ofert

Snow Camp Livigno 2018

Idealny wyjazd dla wszystkich miłośników snowboardu na obóz młodzieżowy we włoskim Livigno. Livigno co roku odwiedzają setki zajawkowiczów ponieważ tam znajdziesz:
- świetnie przygotowane trasy
- snow parki z wieloma przeszkodami i skoczniami
- poduchę do trenowania skoków
- trasy z pomiarem czasu
- niesamowity teren freeride
- trasy zarówno dla zaawansowanych i początkujących zawodników
- restauracje ze smaczną kuchnią przy stokach
- kluby apresski

Więcej informacji na temat tego wyjazdu znajdziecie w tym linku

Freeride Camp Gudauri 2018

To już trzeci sezon kiedy ekipa EhSchool leci do Gruzji! Jest to genialna opcja dla miłośników jazdy poza trasami i nie tylko na Freeride Camp w śnieżnej miejscówce jaką jest Gudauri w dalekiej Gruzji. Podczas tego wyjazdu miłośników białego szaleństwa czeka naprawdę sporo atrakcji i adrenalina podczas:
- heliboardingu
- wypraw z przewodnikiem
- podstawy szkolenia lawinowego w terenie
- warsztaty z doskonalenia jazdy pod okiem instruktorów zarówno na desce i nartach

Pełna oferta TUTAJ!

Snow Safari Serre Chevalier 2018

Przed nami już III edycja niepowtarzalnego wyjazdu jakim jest Snow Safari po francuskich i włoskich resortach. Dzięki zakwaterowaniu w miejscowości Serre Chevalier Briançon na pograniczu Francji i Włoch, jest możliwość w ciągu jednego tygodnia odwiedzić takie resorty jak:
- Vialattea
- Les 2 Alpes
- Alpe d`Huez
I oczywiście będziemy jeździć po Serre Chevalier Briançon gdzie mamy ponad 250 km, tras, freeride i świetne snow parki.

Oferta wyjazdu w tym linku

W ofercie EHscholl znajdziecie również Freestyl Camp, tym razem EH zaprasza Was do malowniczego Verbier 4Vallées gdzie w wiosennym klimacie spędzimy niesamowity tydzień, pełen atrakcji nie tylko na śniegu. Kwiecień to idealny czas na naukę i doskonalenie umiejętności freestylowych, a w 4 szwajcarskich dolinach miejsca nam do tego nie zabraknie. Na miłośników freestyle czekają aż:
- 4 snow parki z wielom przeszkodami i szkoczniami
- halp-pipe
- poducha do skoków
- fun slope
- skicross

Więcej info w Tym linku

Comments

comments