DWD Best Line Contest 2018

Wczorajszego pięknego dnia (niedziela 25.03.2018) odbyła się pierwsza edycja Jam'u DWD Best Contest na Kotelnicy Białczańskiej!

Mega luźna atmosfera, bez spiny o wynik to tak pokrótce co się działo na Pirackim Parku w trakcie imprezy. Właśnie o to chodziło od samego początku planowania DWD Best Line Contest!

Nagrodę główną czyli nówkę sztukę deseczkę Dinosaurs Will Die model RAT, miała wygrać najlepsza osoba, która nie ma aktualnie sponsora na deski snowboardowe.

Według całej ekipy, która była ustawiona na buli, gdzie była idealna widoczność na cały park (loża szyderców) najbardziej przez cały dzień wyróżniał się Michał Wróblewski z ekipy NMD Skate & Snow!

Wiele osób może spekulować co do wyboru Wróbsa. Chcieli byśmy uświadomić wszystkich tych ludzi, że w momencie jak Sportowy Tartak zrezygnował z dystrybucji Lobsterka na Polskę to Michał stracił sponsora... Dla tego w trakcie Jam'u był traktowany jako amator.

Mamy nadzieje, że sprzęt DWD siądzie idealnie imprezowemu Wróblowi i to będzie dłuższa przygoda w Dinozaurowej Rodzinie!

Wysoka PIONA dla ekipy Park Pirates, która przygotował przekozacki setup w parku i pomogła w wyłonieniu najlepszego ridera.

Kilka Fot z wczoraj przygotował Michał Świerkosz!

Video Relacja od AAF już wkrótce!