Banked Slalom Lib Tech x Quiksilver

To już 4 edycja słynnego Banked Slalomu organizowanego przez Lib Tech i Quiksilver. Tym razem spotykamy się w Krynicy na stoku Słotwiny Arena gdzie powstanie piękny banked slalom czyli trasa pełna zakrętów, band i skoczni, aby najbardziej zajawieni snowboardziści mogli się wyszaleć.

Zaczynamy w sobotę (2.03) rano kwalifikacjami. Następnie wieczorem słynne już losowanie nagród i afterparty do samego rana.

Niedziela (03.03) to czas finału gdzie najlepsi zmierzą się ze sobą i powalczą o sponsoring Lib Techa i Quiksilvera, a także wiele innych wartościowych nagród.

Oczywiście podczas imprezy będzie możliwość przetestowania sprzętu z słynnej fabryki MERVIN! Deski Lib Tech i Gnu, a także wiązania Bent Metal będą czekały na was! Mało tego sprzęt będzie perfekcyjnie przygotowany, abyście mogli na nim walczyć o topowe lokaty w zawodach!

Jak tradycja nakazuje zwycięzcami zostają najszybsi amatorzy (mężczyzna i kobieta). Ale jak zawsze prosi są mile widziani,by pokazać na jakim poziomie jest nasz krajowy snowboarding. Dodatkowo w tym roku startujemy z nową kategorią junior, która również będzie podzielona na Pro i Amator (juniorzy do lat 12 i juniorzy do lat 16).

Dodatkowo startujemy z konkurencją "Senior Competition" dla riderów w wieku 50 lat i więcej!

Kategorie:

Amator: W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce i nieposiadające licencji zawodniczej PZN lub ISF oraz sponsorów – start w kategorii AMATOR.

Pro: Dopuszcza się start zawodników posiadających licencje, lub byłych zawodników i kadrowiczów, jednakże ich start odbywa się w kategorii PRO.

Pod poniższym adresem znajduje się:

1. REGULAMIN ZAWODÓW LibTech / Quiksilver Banked Slalom 2019
2. Zgoda rodzica / opiekuna na udział dziecka w zawodach sportowych.

https://drive.google.com/drive/folders/1z1_edBfR0N98f3ha_MEWx35pnRGOMoms?usp=sharing

Więcej info wkrótce! Zapisujcie się do naszego wydarzenia i śledźcie na bieżąco nasze wpisy w zakładce "dyskusja", gdzie na bieżąco będziemy informować!

3...2...1 START!!!!💣💥

🦈🏂🏊‍♂️🗻Zaczynamy zapisy na Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom pod poniższym adresem⬇️:

⏳📲💻 https://goo.gl/forms/U7Z7qxYnaGwpcCQV2